III SALIBRÄNDY CUP TULOKSET 10.4.2006 09:55


AIKATAULU JA TULOKSET LAUANTAI

10:00-10:15 LOHKO A: DA MÖB - SBS NMT 0-2
10:20-10:35 LOHKO A: VELSA - TEAM POHJANTUULI 3-0
10:40-10:55 LOHKO B: POTLOJOO - SBS PORO 4-0
11:00-11:15 LOHKO B: PELIMIEHET - SBS MILF 2-2
11:20-11:35 LOHKO A: SBS NMT - RUPS 2-1
11:40-11:55 LOHKO A: DA MÖB - VELSA 1-2
12:00-12:15 LOHKO B: SBS PORO - TEAM AMERIKAARTO 1-2
12:20-12:35 LOHKO B: POTLOJOO - PELIMIEHET 0-2
12:40-12:55 LOHKO A: SBS NMT - TEAM POHJANTUULI 3-0
13:00-13:15 LOHKO A: RUPS - VELSA 6-0
13:20-13:35 LOHKO B: SBS PORO - SBS MILF 1-2
13:40-13:55 LOHKO B: PELIMIEHET - TEAM AMERIKAARTO 0-3
14:00-14:15 LOHKO A: DA MÖB - RUPS 1-5
14:20-14:35 LOHKO A: SBS NMT - VELSA 3-5
14:40-14:55 LOHKO B: POTLOJOO - TEAM AMERIKAARTO2-3
15:00-15:15 LOHKO B: SBS PORO - PELIMIEHET 1-3
15:20-15:35 LOHKO A: TEAM POHJANTUULI - RUPS 0-1
15:40-15:55 LOHKO B: SBS MILF - TEAM AMERIKAARTO 1-1
16:00-16:15 LOHKO A: DA MÖB - TEAM POHJANTUULI 1-3
16:20-16:35 LOHKO B: SBS MILF - POTLOJOO 2-1
----------------- -----------------
16:40-16:55 SBS PORO - TEAM POHJANTUULI [SIJAT 9-10] 2-4
17:00-17:18 VELSA - POTLOJOO [1. PUOLIVÄLIERÄ] 2-5
17:20-17:38 DA MÖB - PELIMIEHET [2.PUOLIVÄLIERÄ] 1-3
17:40-17:55 DA MÖB - VELSA [SIJAT 7-8] 5-0

AIKATAULU JA TULOKSET SUNNUNTAI

12:00-12:25 PELIMIEHET - RUPS 3-5
12:30-12:55 SBS MILF - TEAM AMERIKAARTO 2-4
13:00-13:25 RUPS - POTLOJOO 3-0
13:30-13:55 TEAM AMERIKAARTO - SBS NMT 3-1
14:00-14:25 PELIMIEHET - POTLOJOO 3-3
14:30-14:55 SBS MILF - SBS NMT 1-4
----------------- -----------------
15:00-15:25 PELIMIEHET - MILF [1. PUOLIVÄLIERÄ] 1-1 (RL 2-3)
15:30-15:55 SBS NMT - POTLOJOO [2. PUOLIVÄLIERÄ] 2-4
----------------- -----------------
16:00-16:25 AMERIKAARTO - MILF [1. VÄLIERÄ] 4-1
16:30-16:55 RUPS - POTLOJOO [2. VÄLIERÄ] 2-3
----------------- -----------------
17:00-17:25 RUPS - SBS MILF [PRONSSIOTTELU] 5-1
17:30-18:00 AMERIKAARTO - POTLOJOO [LOPPUOTTELU] 4-3

I TEAM AMERIKAARTO [MERIKAARTO]
II POTLOJOO [KURIKKA]
III RUPS [KAUHAVA]
IV SBS MILF [KURIKKA]
V PELIMIEHET [KURIKKA]
VI SBS NMT [KURIKKA/ ILMAJOKI]
VII DA MÖB [KURIKKA]
VIII VELSA [KURIKKA]
IX TEAM POHJANTUULI [KURIKKA]
X SBS PORO [KURIKKA]

TURNAUKSEN PARAS MAALINTEKIJÄ: RUPS -JUHA-MATTI PIHLAJAMÄKI
TURNAUKSEN PARAS MAALIVAHTI: TEAM AMERIKAARTO -TEEMU YLI-HIRVELÄ
TURNAUKSEN PARAS PUOLUSTAJA: POTLOJOO -JUKKA KANTONIEMI
TURNAUKSEN PARAS HYÖKKÄÄJÄ: TEAM AMERIKAARTO -JOONA KUKKO
TURNAUKSEN PARAS PELAAJA: TEAM AMERIKAARTO -JANNE KUKKO

MAALITEKIJÄPÖRSSI
JUHA-MATTI PIHLAJAMÄKI (RUPS) 10 MAALIA
JANNE KUKKO (AMERIKAARTO) 8 MAALIA
TIMO PAAKKINEN (SBS NMT) 6 MAALIA
TONI UUSI-KAKKURI (POTLOJOO) 6 MAALIA
SAMI PERÄLÄ (RUPS) 6 MAALIA
ARTO ROUMIO (RUPS) 6 MAALIA
JOONA KUKKO (AMERIKAARTO) 5 MAALIA
ANTTI RAITTINEN (PELIMIEHET) 4 MAALIA
JUHA LEPPINEN (SBS MILF) 4 MAALIA
JUKKA KANTONIEMI (POTLOJOO) 4 MAALIA
AKI ROUMIO (RUPS) 4 MAALIA
PETTERI MÄKI-JOKELA (AMERIKAARTO) 3 MAALIA